Zapisy online

Formularz zgłoszenia

15. Biegi Małego Fabrykanta

2026-08-29 Łódź

Maksymalna ilość miejsc startowych 250. Do tej pory zapisało się 195 zawodników (100 kobiet , 95 mężczyzn).

Formularz zgłoszenia zawodnika: 

Opcje:

*1) Oświadczenie dzieci

Ja jako Rodzic/Opiekun prawny, wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w imprezie. Przyjmuję na siebie odpowiedzialność za jego stan zdrowia w trakcie trwania imprezy oraz startuję ono na moją odpowiedzialność. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka zawartych w formularzu zgłoszeniowym do imprezy ((zgodnie z: Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych) oraz na wykorzystanie wizerunku dziecka na wszystkich polach eksploatacji, w tym zamieszczanie i publikowanie zdjęć i materiałów filmowych w prasie, na stronach internetowych, plakatach i bilbordach w celu celebrowania sukcesów dzieci, dokumentowaniu i promocji działań przez Organizatora imprezy oraz firmę inesSport Agnieszka Wolska-Sobecka i inne podmioty współpracujące z Organizatorem przy realizacji tej imprezy. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Zawodów, jestem świadomy postanowień Regulaminu, w pełni je akceptuję i zobowiązuję się do jego przestrzegania. 

*2) Oświadczenie Klauzula Informacyjna

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną

Usługi dodatkowe
  • Kubek ceramiczny

    24.99 PLN

    Ceramiczny kubek stworzony z myślą o tych, którzy chcą zatrzymać klimat Fabrykanta na dłużej. Jego design nawiązuje do przemysłowej historii Łodzi i oddaje charakter jednej z najbardziej klimatycznych „dych” w Polsce. Idealny towarzysz porannej kawy, popołudniowej herbaty czy wieczornego relaksu – nie tylko dla biegaczy. Pojemność 300 ml.

  • Chusta wielofunkcyjna

    24.99 PLN

    Chusta zaprojektowana specjalnie z okazji 15. edycji Biegu Fabrykanta, to praktyczny i stylowy dodatek dla każdego biegacza. Lekki, oddychający materiał sprawdzi się zarówno podczas treningów, jak i na co dzień – jako ochrona przed wiatrem, chłodem czy słońcem. Dzięki uniwersalnej formie może być noszona na wiele sposobów, a unikalny, jubileuszowy design nawiązuje do industrialnego charakteru wydarzenia i podkreśla przynależność do biegowej społeczności.

  • Grawer medalu

    30.00 PLN

    Spersonalizuj swój medal na mecie "Fabrykanckiej Dyszki"! Chwile zwycięstwa zasługują na wyjątkową oprawę – dlatego w strefie finiszera znajdzie się specjalne stanowisko do grawerowania medali! Każdy uczestnik będzie miał możliwość uwiecznienia swojego wyniku bezpośrednio na medalu z 15. Biegu Fabrykanta. To idealny sposób, by zachować emocje i dumę z osiągniętego rezultatu – niezależnie od tego, czy była to życiówka, czy pierwszy start na 10 km! Niech Twój medal opowie Twoją historię – z dokładnością do sekundy!​

Wybrane dodatki:

Podsumowanie

KONTAKT - OBSŁUGA PŁATNOŚCI
 platnosci@inessport.pl

KONTAKT - OBSŁUGA TECHNICZNA
 kontakt@inessport.pl
 570 783 336

Biuro czynne:
poniedziałek-piątek: 9:00 - 16:30
sobota-niedziela: nieczynne

Pomiar czasu w Łodzi - od tego zaczynaliśmy, teraz swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. Jeśli szukasz firmy, która profesjonalnie przeprowadzi pomiar czasu na zawodach sportowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu!